TOP

Obývačka

Priemyselný dizajnér Stefan Diez testuje hranice medzi pôvodným a súčasným stavom nastaviteľného osvetlenia. Spolupráca medzi Midgard licht a dizajnérom Stefanom Diezom demonštruje „Midgardského“ ducha vynálezu. AYNO, radikálne redukované základnú podstatu, spĺňa všetky požiadavky novodobého dizajnu, technológií a udržateľnosti.

Aj napriek neustálym inováciám a modernému dizajnu, si táto značka od začiatku zachováva okrem starých verných klasík aj pevne zaužívanú, prostú a hlavne pravdivú filozofiu: „Nábytok by mal vytvoriť priestor pre ľudí.“ Nie naopak.

Posledné obdobie bolo pre naše psychické aj fyzické zdravie celkom náročne. Z našich domovov sa stali telekomunikačné stanice a z našich spální či obývačiek nepohodlné kancelárie. Bol to boj o čo najrýchlejší internet, najspoľahlivejší softvér, najtichšiu izbu a najpohodlnejšiu stoličku.

Odolnosť , inovácia, udržateľnosť a funkčnosť. Štyri slová, ktoré charakterizujú nový spôsob koncepcie domácich priestorov. Naše domácnosti sa za posledný rok stali nielen miestom na odpočinok a čas s rodinou, ale tiež našou kanceláriou, študovňou a posilňovňou. Preto potrebujeme zmenu.