TOP

Byvdoo

Prostoria na IMM Cologne 2024

V Kolíne nad Rýnom sa každoročne koná obľúbený, významný veľtrh nábytku a interiérového dizajnu, IMM COLOGNE. Každoročne k sebe privádza popredných dizajnérov, výrobcov a zákazníkov z celého sveta. V spojení s Design Post, moderným výstavným priestorom, ktorý slúži ako platforma pre prezentáciu špičkového dizajnu, ponúkol prehľad najnovších trendov a inovácií v oblasti nábytku, osvetlenia a textílií prostredníctvom výstav a diskusií.

Nemohla tu chýbať ani obľúbená chorvátska značka Prostoria, ktorá s hrdosťou predstavila svoju zbrusu novú kolekciu Omnia spolu s obnovenou kolekciou Spectrum v nových materiáloch a kompozíciách.

Foto: Prostoria

Kreslo SPECTRUM

Estetika kolekcie Spectrum kombinuje jednoduchosť a komplexnosť. Je to viac ako len gauč, je to systém výrazných komponentov, ktorý sa zostavuje okolo základných prvkov sedadla, operadla a vankúšov. Základ je podobný ako dokonalá biela košeľa – ľahký, nadčasový – a ďalej obohatený o starostlivo spracované dizajnové detaily, ako sú švy a farby, ktoré ho robia výnimočným. Je jednoducho konfigurovateľný, umožňujúc formálne alebo neformálne nastavenie, podobne ako pri obliekaní sa do elegantného alebo ležérneho oblečenia.

 

Kreslo Omnia sa vyznačuje archetypálnymi siluetami s prechodnými tvarmi, ktoré podporujú ergonomickú líniu operadla a podrúčok. Čalúnené prvky spolu so špeciálne navrhnutými konštrukciami poskytujú možnosť pohodlného sedenia v rôznych pozíciách. Vďaka svojej elegantnej siluete a univerzálnemu charakteru je ideálnym doplnkom pre rôzne typy interiérov a možnosť spojenia viacerých kresiel navyše umožňuje flexibilné usporiadanie priestoru.

Vzrušujúca atmosféra s tmavými a dramatickými tónmi

Prostoria tu tento rok hostila aj Circle Bar v hale 4.2. Tento priestor bol vyzdobený nápadnou scénografiou, vytvárajúc atmosféru pripomínajúcu nočný klub.

Prostoria vystavená aj v showroome PLAAN ARCHITEKTI v Bratislave