TOP

Úložný priestor Nolte, poriadok ako nikdy predtým

Chystáte sa šúpať zemiaky, no zrazu netušíte, kam sa podela vaša škrabka? Začína vám vrieť omáčka a vy sa rýchlo snažíte vytiahnuť tú správnu varechu? Nejeden kuchár pozná takéto situácie. Situácie, kedy zdanlivo uprataná kuchyňa môže skrývať ozajstný zmätok.

Nolte vám elegantne a nenútene prinesie poriadok do vášho života. Ich kuchyne ukrývajú špeciálne miesto aj pre tú najmenšiu lyžičku. Všetko s nimi dáva zmysel. Zrazu začnete mať všetko pod kontrolou a vaše varenie sa stane vaším hobby bez akýchkoľvek nezdarov. 

úložný priestor kuchyne nolte

Foto: www.nolte-kuechen.com

Úložný priestor pre VŠETKO potrebné

Každá kuchyňa je iná. Iný dizajn, vybavenie, iné zariadenia, náčinie. Jedno majú ale častokrát spoločné – nedostatok miesta. Výnimka však potvrdzuje pravidlo a sofistikované kuchyne Nolte majú odpoveď na všetko. 

Nielenže sa ergonomicky prispôsobia vašim potrebám, ale dokonca na tom aj získate viac úložného priestoru. Nikdy by ste nepovedali, koľko miesta vie vyčarovať pár centimetrov…

Konkrétne zvýšenie kuchynskej dosky len o 15 centimetrov vám vie dožičiť až 20 % úložného priestoru navyše. Vďaka unikátnemu systému „Matrix 900“ od Nolte získate však nielen viac miesta pre svoje varešky či korenia, ale aj oddych pre váš chrbát a pohodlnejšie varenie vášho obľúbeného jedla. 

úložný priestor kuchyne notle

Foto: www.nolte-kuechen.com

Avšak to stále nie je všetko. Nolte ponúka aj ďalšie záchranné lano. Ak máte pocit, že by vašej linke neuškodilo keby trochu pribrala a vytvorila vám tak na sebe viac životného priestoru, rozšírte si ju z pôvodných 600 mm na exkluzívnych 750 mm. Odvďačí sa vám ďalším prídavkom svojho úložného priestoru, v hodnote 32%. Veď predsa len tých 10-15 cm na pracovnej ploche je podstatne dôležitejších ako medzi kuchyňou a obývačkou.

PREHĽADNOSŤ, PRECÍZNOSŤ, USPORIADANOSŤ

Staňte sa pánmi vašej kuchyne. Spravte si systém, ktorý vás prevedie celým kulinárskym zážitkom. Vytvorte si s Nolte kuchyňu, v ktorej budete vedieť variť aj poslepiačky.

Spojte, čo ide spolu… Veci na pečenie do jednej skrinky, pomôcky na varenie do druhej. Pečivo na raňajky sem a suroviny na obed zas tam. Dbajte na detaily a vaše chuťové experimentovanie sa vyhne nečakanej explózií. Koreničky umiestnite do zásuvky vedľa vašej varnej dosky, čerstvé bylinky zas majte pri umývadle a smetnom koši. Vaša precíznosť v zariaďovaní kuchyne vám rýchlo a jednoducho navarí aj celý trojchodový obed.

Spravte si kategórie a podkategórie. Výsuvné jednotky tzv. „pull-outs“ od Nolte vám s tým pomôžu. Tieto skutočné zázraky úložného priestoru vám umožnia prehľadne umiestniť všetko od hrncov, cez riad, až po zásoby. Či už so súvislou elegantnou prednou časťou alebo s dizajnovými členeniami, zásuvky a výsuvy od Nolte sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú mať kuchynský riad čistý, uprataný a roztriedený. 

úložný priestor kuchýň nolte

Foto: www.nolte-kuechen.com

Skutočná sofistikovanosť tejto značky tu však nekončí a Nolte prichádza s ďalšou vychytávkou, ktorá je nielen užitočná, ale aj nesmierne dizajnová. Keďže tejto značke záleží na každom detaile, nezameriava sa len na obal, ale aj na vnútro každej skrinky. A tu prichádzajú na rad ich flexibilné predelové vložky, ktoré v každej kuchyni nastolia neporušiteľný poriadok. 

Tieto sofistikované prvky sú užitočné k tomu, aby  vaše zásuvky vyzerali vždy upravené. Vám už len stačí nájsť veciam to správne miesto a o usporiadanosť či prehľadnosť vašej kuchyne máte postarané. Viečka od hrncov sa hodia vedľa hrncov a šálky zas vedľa tanierov. Pomocou týchto predelov bude mať vždy roztriedený svoj príbor a každá vaša vareška bude mať svoje špeciálne miesto.

Foto: www.nolte-kuechen.com

Spoločnosť Nolte však pri každej svojej novinke prihliada okrem užitočnosti aj na dizajn. Záleží jej na vašom výbere a chce, aby každá kuchyňa bola originálna a unikátna, vyrobená presne pre svojho majiteľa. Preto prichádzajú s tromi dizajnovými variantmi, ktoré sa vedia prispôsobiť nielen veľkosti každej zásuvky, ale aj vaším jedinečným požiadavkám. 

Ich základné plastové predely sa vyznačujú ľahkou údržbou a jednoduchým čistením. Drevené predely z nefalšovaného dubu sú zas perfektnou voľbou pre milovníkov prírody. Táto kvalitná možnosť má však aj svojho elegantného brata a to predelové vložky z jaseňa v čiernej farbe. Všetky možnosti sú dizajnové, kvalitné a cenovo dostupné. Stačí si len vybrať tie pravé do vašej kuchyne. 

Foto: www.nolte-kuechen.com

Ak však nechcete všetok svoj riad zatvárať, pokojne sa ním popýšte pred svojimi hosťami. Otvorené policové jednotky od Nolte sú skvelými pútačmi pozornosti, ktoré je možné flexibilne integrovať do každej kuchyne. Vytvorte nimi harmonický prechod z kuchyne do vašej obývačky a nechajte vaše obľúbené kúsky riadu predvádzať sa v ich najlepšej kvalite.

Dovoľte nám sprehľadniť vaše varenie a uvidíte, že dostatočný úložný priestor je esenciou každej funkčnej kuchyne.