TOP

Liebherr: Symbol kvality a spoľahlivosti

V dnešnej dobe sa vizuálne atraktívne spotrebiče stali kľúčovými prvkami v moderných domácnostiach. Ľudia vyhľadávajú také, ktoré nielenže sú funkčné, ale zároveň upútajú pozornosť a zaujmú svojím štýlom. Nemecký výrobca Liebherr reaguje na dopyt a ponúka rad modelov, ktoré sa odlišujú technickými inováciami a osobitou interakciou farby, tvaru a materiálu. Tešia sa statusu dizajnových kúskov a možno ich s istotou integrovať do kontextu kuchyne aj obývacieho priestoru.

V súlade s trendom chápania kuchyne ako obývacieho priestoru, sa pozornosť odkláňa od čisto bielych spotrebičov a s chladničkami z nehrdzavejúcej ocele, alebo s elegantným preskleným priečelím, či chladničkami BlackSteel sa Liebherr nepochybne radí medzi lídrov tohto vývoja.

Zaujímavosťou je, že už v roku 1954 uviedli na trh prvú nemeckú chladničku s kryogénnym chladením. Táto inovatívna technológia umožnila výrobu chladničiek s mrazničkou v jednom zariadení, čo bolo v tej dobe revolučné. Od tej doby Liebherr pokračoval vo výrobe a inováciách v oblasti elektrospotrebičov, vrátane chladničiek, mrazničiek, vinoték, umývačiek riadu a ďalších.

Chladničky Liebherr sú zosobnením spoľahlivosti a inovácie v oblasti uchovávania potravín. V ich portfólliu nájdeme chladničky rôznych typov, ktoré uspokoja široké spektrum zákazníkov. S ich pôsobivým dizajnom a pokročilými technológiami, ako sú modely s dvojitými dverami, americké chladničky, mrazničky a kombinované spotrebiče, Liebherr ponúka komplexné riešenia pre každú kuchyňu.

Každý model je starostlivo navrhnutý s dôrazom na detail a vybavený pokročilými funkciami, ako sú presné chladiace systémy, inteligentné riadiace jednotky a špeciálne úložné priestory pre optimálne usporiadanie potravín.

Zaujímavou funkciou je napríklad HydroBreeze, ktorá zabezpečí, že pri každom otvorení dverí sú ovocie a zelenina v BioFresh zóne pokryté čerstvou, studenou hmlou, ktorá sa rozprestiera nad produktmi ako ochranný balzam.  Ďalšou inováciou je InfinitySpring, vodný prameň v chladničke, ktorý poskytuje filtrovanú studenú vodu.

Vďaka aplikácii SmartDevice môžete prostredníctvom svojho telefónu nastaviť požadované teploty, alebo spotrebič pripraviť na pridávanie nových potravín. Aplikácia vás dokonca upozorní, ak zostanú dvere otvorené!

Perfektné prostredie pre vaše vína

Ak ste si mysleli, že na uskladenenie vína vám stačí chladnička, mýlili ste sa. Vinotéka sa od bežnej chladničky líši tým, že je špeciálne navrhnutá na optimálne skladovanie vína s konštantnou teplotou a vhodnou vlhkosťou.

Taktiež sú navrhnuté s ideálnym vnútorným usporiadaním pre efektívne uskladnenie fliaš rôznych veľkostí a tvarov. Majú špeciálne poličky alebo sklíčka, ktoré minimalizujú pohyblivosť fliaš a chránia ich pred vibráciami.

Vinotéky od Liebherr kombinujú spoľahlivú technológiu a štýlový dizajn, pričom sú dostupné v rôznych veľkostiach a farebných variantoch, napríklad aj v intenzívne červenej Bordeaux.

Ekologická zodpovednosť

Liebherr sa zaviazal k environmentálnej udržateľnosti a vyrábaniu spotrebičov s čo najmenším vplyvom na životné prostredie. Ich spotrebiče sú navrhnuté s ohľadom na energetickú účinnosť a minimalizáciu environmentálnych dopadov. Liebherr sa neustále snaží znižovať spotrebu energie a vody vo svojich výrobkoch a podporuje recykláciu a používanie obnoviteľných materiálov v ich výrobe. Tým sa stávajú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať nielen spoľahlivé a výkonné spotrebiče, ale aj prispieť k ochrane životného prostredia.

Ocenené dizajny

Uznanie za výnimočnú kvalitu dizajnu a inováciu svojich spotrebičov potvrdzujú prestížne ocenenia ako Red Dot Award, Plus X Award, iF Product Design Award, Interior Innovation Award a Kitchen Innovation Award od iniciatívy „LifeCare“.

To tvorí nepochybne súčasť ich úsilia o dokonalosť.

Navštíve showroom PLAAN ARCHITEKTI v Bratislave a oceňte spotrebiče Liebherr aj vy