TOP
Otvorená kuchyňa nolte

Otvorená kuchyňa ako centrum diania

Preneste si život do kuchyne. Spravte si z nej srdce vášho rodinného života, hlavnú pointu vášho bývania. Kuchyňa je predsa miestom umenia a kreativity. Je druhou miestnosťou v domácnosti po obývačke, ktorej dizajn si väčšinou vyšperkujeme do najmenších detailov. Tak prečo ju ukrývať za dverami, zaslúži si byť na očiach… 

Ukážme svetu svoje kráľovstvo i spôsob akým v ňom vieme maľovať/kraľovať. Nezatvárajme sa so svojím umením do izby, ale podeľme sa o toto hobby so zvyškom domácnosti. Nech sa nám z varenia nestane povinnosť, ktorá nám nedovoľuje užívať si spoločnosť našich hostí či rodiny. 

Buďme na dvoch miestach naraz a prepojme si dokonalosť kuchyne s pohostinnosťou obývačky. Dnes to už predsa nie je nič nezvyčajné, len musíme vedieť ako na to. Nemecká značka Nolte vytvára kuchyne pre každú situáciu, do všetkých domácností. Do svojich kuchýň pridávajú prvky, ktoré vedia elegantne preklenúť jednu miestnosť do druhej. 

KUCHYŇA PRE SPOLOČENSKÝCH HOSTITEĽOV

Ste jedným z tých vášnivých hostiteľov, ktorý miluje návštevy a najradšej by sa rozštvrtil, aby ich mohol aj hostiť aj si užívať ich pozornosť? Pozvite hostí do svojej kuchyne a už sa nemusíte báť, že vám niečo ujde. Nolte ponúka množstvo unikátnych barových pultov rôznych dizajnov, ktorý priláka vašu návštevu dať si s vami uvítací drink, zatiaľ čo varíte spoločný obed. 

Takýto pult elegantne pripojený k vášmu kuchynskému ostrovčeku môžete však zameniť aj za rodinný jedálenský stôl, ktorý kompletne vymaže hranicu medzi kuchyňou a vašim obývacím priestorom.

Rovnaký efekt vedia vytvoriť aj otvorené policové jednotky, ktoré môžete integrovať do vášho dizajnového ostrovčeka, kuchynskej linky aj vysokej skrine. Takéto otvorené poličky, rovnako ako aj presklené vitrínky či závesné dizajnové regály perfektne odľahčia priestor celej kuchyne a ponúknu vašim hosťom elegantnú prehliadku vašich najlepších kúskov. Miestnosť s nimi vyzerá veľmi hravo, upravene, prezentujúco i intímne. Vďaka týmto dizajnovým prvkom vám Nolte kuchyne vždy budú navodzovať pocit, že kuchyňa už viac nie je len obyčajnou izbou, ale oázou komunikácie, relaxu a kreativity, plynulo sa rozplývajúcej do priestoru. 

Pri kúpe vybraných spotrebičov Siemens v období od 1. októbra 2021 do 15. decembra 2021, získajte späť až 360€ formou CASH-BACKU.

Spotrebiče Siemens studioLine s 5 ročnou zárukou sú dostupné v architektonickom štúdiu PLAAN ARCHITEKTI.

KUCHYŇA PLNÁ EMÓCIÍ

Kuchyňa je miestnosťou, v ktorej sa ráno prvý krát usmejeme na svoju rodinku a večer si romanticky potancujeme so svojím partnerom. Zažívame v nej mnoho situácií, robíme veľa experimentov, riešime mnoho problémov. Či už sme šťastní, alebo sklamaní, či máme chuť na romantiku alebo na hravé varenie s deťmi, kuchyne Nolte to chcú prežívať s nami. 

Preto vytvorili inovatívne osvetlenie Emotion Light, založené na modernej technológii LED, ktoré vám nielenže posvieti na vašu činnosť, no prispôsobí sa aj nálade, akú práve pociťujete. 

Toto osvetlenie vytvára neodolateľne útulnú atmosféru, nielen pri varení, no aj pri večernom pozeraní filmov s vašou rodinkou či hraní hier s vašimi priateľmi. Môže byť integrované do kuchynských liniek v úchytkách MatrixArt, kde štýlovo podtrhne elegantné líniové vedenie kuchyne, no takisto ho viete zakomponovať do presklených vitrín, výstavných regálov či otvorených políc. Takéto svetlo z kuchyne vám prepletie emóciami každú vašu činnosť v celom obývacom priestore.

Kuchynský ostrovček Nolte

HREJIVÁ KUCHYŇA

Avšak zútulniť a prepojiť vaše kulinárstvo s každodenným životom viete nielen osvetlením či celkovou stavbou kuchyne, no aj rozličnými materiálmi. Tie tvoria totiž základ nášho vizuálneho vnímania každej miestnosti a podvedome sa pohrávajú s našimi emóciami.

Pokiaľ hľadáte materiál, ktorý váš interiér zohreje, zakomponujte si do kuchyne drevo. Tento materiál je často používaným v obývačkách či spálňach, lebo navodzuje pocit nefalšovaného pohodlia, prirodzenosti a vytvára teplo domova. 

Útulné či domácke však vôbec neznamená nemoderné či zastarané. Nolte ponúka rôzne typy dreva v rozličných kombináciách, ktoré vás zahrejú i zoberú dych. Veľmi elegantnú dvojicu tvorí napríklad ich MANHATTAN sopečný dub a SOFT LACK biela, no rovnako nadčasovo a moderne na vás bude pôsobiť dub TAVOLA v kombinácií s ich papyrovo šedou SOFT LACK , s perleťovo šedou TITAN, no i s matnou bielou PLUS. 

Ak by ste chceli zakomponovať farbu môžete siahnuť po bledých škandinávskych tónoch ako je jemná levanduľová z kolekcie MANHATAN UNI. Pozrite sa však do svojej obývačky a porozmýšľajte, čo jej chýba… Možno je to práve niečo výraznejšie, čo by podtrhlo originálnu farbu vašej sedačky alebo práveže oživilo vaše krémové doplnky. Vtedy by ste mohli pozrieť do výraznejších dizajnových farieb, akou je napríklad červená Henna. Takejto matnej červenej stačí dať málo a pri dobrej kombinácií s lesklou platinovo šedou vie spraviť zázraky. 

Nolte vie naozaj ulahodiť každému interiéru. Priradí mu tú správnu jedinečnú kuchyňu, ktorú nebudete chcieť zavrieť do izby, ale pochválite sa ňou pred svojimi hosťami.

Pri kúpe vybraných modelov spotrebičov Siemens môžete teraz získať späť až 360 € formou CASH-BACKU.