TOP

Dizajnový hotel v objatí azúrového mora

Miesto kde sa ponoríte do sveta dizajnu a elegancie, miesto kde si doprajete nezabudnuteľný relax. Toto miesto existuje. Jeho súradnice sa nestanú pre vás len ďalšou krátkou zastávkou, ale cieľom vašej najbližšej dovolenkovej cesty. 

V hoteli Navis zistíte, že nemusíte chodiť naj kraj sveta aby ste si oddýchli. Stačí zavítať do Kvarnerskeho zálivu, kde na vás v malebnom chorvátskom mestečku Opatija čaká neuveriteľný vizuálny zážitok. Pretože nielen destinácia, ale aj priestor vášho oddychu je dôležitý…

DIZAJNOVÝ HOTEL NAVIS

Hotel Navis má veľmi jasný koncept, v ktorom každá izba ponúka jedinečný výhľad na krásne azúrové more v Kvarnerskom zálive. Jeho izby však nie sú len tak hocijaké. Každá izba je navrhovaná ako samostatný box či hotelový pixel a elegantne zariadená unikátnymi kúskami nábytkov značky Prostoria. Z týchto dizajnových malých pixelov, ktoré sa snažia kopírovať pôvodný terén, je zostavený jedinečný hravý vzhľad tohto hotela.

Foto: www.croatia.hr

Avšak Prostoria nezostala len v izbách. Jej dizajn od známych kreatívnych návrhárov dodáva eleganciu všetkým priestorom tohto hotela vrátane pôvabnej reštaurácie s barom či dych berúcich terás s výhľadom. 

Okrem polyfunkčných kresiel, stoličiek či dizajnových malých stolíkov zo štandardnej kolekcie,  navrhla Prostoria v spolupráci s architektom Idisom Turatom špeciálne pre tento hotel aj unikátne stoly do hotelových izieb a nové dizajnové stoličky a stoly do reštaurácie Navis. Špecifický tvar a hravá farebnosť stoličiek a kresiel Prostoria vnášajú do priestorov hotela a reštaurácie primeranú dávku exotickej elegancie. Ponúknu vám jedinečný zážitok pre oči, ktorý sa stane balzamom pre vašu dušu i telo. Veď ako lepšie si môžete oddýchnuť, keď nie v príjemnom elegantnom prostredí v objatí azúrového mora.

Foto: www.croatia.hr

No ak ste si už vyčerpali dni dovolenky a nechcete čakať na takýto pôžitok do ďalšieho leta, nazrite do katalógov Prostorie. Rozpovedia vám príbeh o elegancií, inovácií a energií, ktorú vie Prostoria priniesť aj do vášho domova. Príďte sa jej dotknúť naživo do nášho  showroomu PLAAN ARCHITEKTI v Bratislave a vyberte si ten správny relax do vašich izieb.

PROSTORIA – ZNAČKA SO SVOJIM PRÍBEHOM

Nikdy pre nás nie je nábytok len niečo obyčajné a úžitkové. Pri výbere sa hlavne snažíme zvoliť si značku s dobrou reputáciou vo viere, že nám to zaručí určitú kvalitu, funkčnosť a trvanlivosť výrobku. Dizajn rovnako je neodmysliteľnou súčasťou nábytku, ktorá zvykne byť rozhodujúcim faktorom vo výbere.

V súčasnosti je nábytkársky priemysel stále viac fragmentovaný s čoraz menšou možnosťou spolupráce a kontinuity medzi určitými krokmi výroby. Preto by sme nemali pozerať len na výslednú nálepku určitej značky, ale aj na príbeh, ktorý ukrýva. 

PROSTORIA, mladá spoločnosť, ktorej katalóg už obsahuje niektoré nové ikony, ako napríklad kreslo Polygon či transformovateľnú pohovku Revolve, stojí ako príklad odlišného a tradičnejšieho prístupu založeného na logickom vývoji a kontinuite. Práve táto značka za sebou ukrýva príbeh o výbornej nadväznosti jednotlivých krokov výroby, od prvých skíc kreatívnych dizajnérov, cez precízne remeselné spracovanie kombinované so súčasnými technológiami, až po posledné najmenšie detaily vychádzajúce z kvalitnej ručnej práce. 

Ich nespochybniteľná vášeň pre inovácie ich sprevádza počas celého procesu a ich dôraz na jedinečný dizajn a nekompromisnú kvalitu sa odzrkadľuje v každom kuse nábytku tejto značky. PROSTORIA je značka, ktorá dodá vašim miestnostiam to, čo potrebujete. Či už je to relax, či dobrodružstvo, ich široká škála elegantných dizajnových kúskov vám dá pocit, akoby ste boli po celý rok na dovolenke v očarujúcom hoteli Navis.

Foto: www.croatia.hr