TOP

Auping Noble: Nenápadný luxus

N ázov novej postele Noble znamená veľkolepý, či so vznešenými úmyslami. A presne taký je najmladší člen rodiny Auping. 

Posteľ,  z ktorej vyžaruje subtílna, pokojná forma luxusu navrhol rotterdamský dizajnér Johan van Hengel. Luxus pre Johana znamená využitie kvalitných prírodných materiálov kedy každý kus Noble je ručne vyrábaný v Holandsku v Deventeri z masívneho a udržateľného dubového dreva, špeciálne vybraného z európskych lesov, kde prebieha opätovná výsadba.

Jedinečnosť

Elegantné široké čelo je pripevnené skrytou podperou k posteli a dva veľké vankúše dodávajú posteli Auping Noble luxusný vrstvený vzhľad. 

Záhlavie a vankúše sú čalúnené z kolekcie látok Auping, ktorá pozostáva z piatich skupín s 15 látkami v najmenej 95 rôznych farbách. Sú inšpirované tým, čo vidíme okolo seba v prírode a všetky tieto farby sú rovnako jemné, pokojné a použiteľné v každej spálni. 

Auping Noble je samozrejme možné kombinovať so všetkými matracmi a roštami Auping.

Príďte si vyskúšať jeden z matracov Auping v showroome PLAAN ARCHITEKTI

Nočné stolíky sú súčasťou dizajnu postele. Nohy stolíkov sú umiestnené na stred, čo im dodáva štýlový vzhľad a podčiarkujú ich jedinečný dizajn – nie hranaté, nie úplne okrúhle, ale niečo medzi tým. Tieto drobné detaily a precízna práca zdôrazňujú spomínaný nenápadný luxus. Luxus, ktorý nekričí.

Noble & osobitý štýl

Možnosti prispôsobenia sú nekonečné, čo umožňuje každému prispôsobiť si posteľ svojmu osobnému štýlu. 

 

K dispozícii je šesť farieb dreva:

  • Mäkký biely dub 
  • Masívny dub
  • Kávovo hnedý dub 
  • Čokoládovo hnedý dub 
  • Tmavomodrý dub 
  • Polnočný čierny dub 

Ocenený dizajn

Auping Noble bol ocenený cenou Archiproducts Design Award 2023

 

Ceny za dizajn Archiproducts sú iniciatívou spoločnosti Archiproducts. 

S viac ako 230 000 produktmi, 3 500 dizajnovými značkami a 2,7 miliónmi používateľov je Archiproducts najväčšou informačnou a inšpiračnou sieťou na svete pre architektúru a dizajn.

 

Auping Noble je skutočne výnimočná posteľ.  Vďaka kráľovskej veľkosti vám dáva maximálny pocit bezpečia, istoty a nadčasový dizajn a robustná kvalita ju robia udržateľnou voľbou, ktorá vydrží roky.