TOP

Auping Aulies, staré látky dostávajú nový život

Auping Aulies | vysnívaná rodinka nočných plyšových zvieratiek vyrobených zo zvyškov látky z obchodov Auping. V Auping snívajú o trvalo udržateľnom svete. Svet, kde sa nič neplytvá. V lete 2021  obnovili ich kolekciu látok a požiadali všetky predajne Auping, aby im vrátili staré vzorky látok. A tieto látky teraz tvoria základ Auping Aulies, vysnívanej rodiny plyšových nočných spoločníkov.

Dizajnérske duo módnej značky Schepers Bosman pre Auping navrhlo dizajnový predmet s týmito zvyškovými materiálmi. Auping a Schepers Bosman už predtým úspešne spolupracovali. Základom spolupráce sú spoločné hodnoty: výroba v Holandsku, vytváranie súčasných, udržateľných dizajnov a výber krásnych a vysoko kvalitných materiálov.

Dizajnérske duo priviedlo k životu aj ikonické logo Auping. Výrazné písmeno A z loga sa stalo dizajnovým objektom čo zobrazuje sovu, skutočné nočné zviera. Múdre a pozorné. To nám ako spánkovej značke naozaj vyhovuje.

Spolupráca na vytvorení niečoho krásneho

Prvé Aulies vyrábajú ručne študenti prvého ročníka módnej školy Aventus v Zutphene (Holandsko). Výroba  týchto plyšových sov je pre študentov skvelý spôsob, ako si precvičiť všetky druhy šijacích techník a pracovať s rôznymi druhmi látok. Pre študentov je veľmi cenné počas vzdelávania spoznať módnych návrhárov a výrobné firmy.

Žiadne zvyšky

Nielen látky z ktorých sú Aullies vyrobené, sú zvyšky, ktoré by sa inak vyhodili ale aj ich oči tiež dostali druhý život. Gombíky pochádzajú z DeKnoFa, Deventer Button Factory, ktorým ešte ostali nejaké gombíky, ktoré by radšej využili ako vyhodili. Takže teraz dostali krásny nový cieľ, slúžia ako oči Auping Aul.

1

Auping Aul

Položte si ho na parapet a bude na vás dávať pozor, kým budete spať. Auping Aulies sa teraz vracajú do predajní Auping, odkiaľ pochádzajú materiály z ktorých sú vyrobené. Auping Aulies sa rozdávajú zákazníkom pri kúpe novej postele Auping.

auping-schepersbosman-portret

O dizanéroch Schepers a Bosman

Schepers Bosman je duo holandských módnych návrhárov, ktoré tvoria Sanne Schepers a Anne Bosman. Obaja ukončili bakalárske štúdium módneho návrhárstva s vyznamenaním na ArtEZ University of the Arts v Arnheme v roku 2011. Schepers pokračovala v štúdiu na Institut Français de la Mode v Paríži. Bosman absolvoval Central Saint Martins v Londýne, MA pánske oblečenie. Všetky kolekcie a odevy Schepers Bosman sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Holandsku v ich vlastnej dielni.

S láskou,