TOP
Kávovary Siemens Cashback

Kávovary Siemens – Vychutnajte si kávu a dostanete tringelt až 100€

Vediete aj vy uponáhľaný život? Fungujete od víkendu do víkendu a dni vám len tak unikajú pomedzi prsty… Zastavte sa a doprajte si trochu relaxu. Oživte svoju každodennú rutinu šálkou tej najlepšej kávy. Kávovary Siemens vás zoberú na miesta, kde ste ešte neboli a pripomenú spomienky, ktoré ste už zabudli…

Stačí len zavrieť oči a nechať sa unášať vôňou kvality a inovácie, teraz vo výhodnej ponuke CASHBACK. Doprajte si dúšok relaxu od Siemens a získajte späť až 100€*.

Kávovary Siemens sú TO PRAVÉ

Vyberte si od Siemens to pravé orechové. Siahnite po kávovare, pri ktorom vás bude viesť len vlastná intuícia. Už žiadne zdĺhavé čítanie manuálov či študovanie malých ikoniek na kávovare. Plnoautomatické kávovary, solitérne i vstavané, vám prípravu kávy nesmierne uľahčia. Bez ohľadu na to, po akej kávovej špecialite túžite – latte macchiato, cappuccino či silné esspresso – vďaka funkcii oneTouch vám na prípravu svojho nápoja stačí len jeden dotyk prsta. Tak jednoduché to je!

Ak však radi skúšate nové veci a mate chuť zahrať sa na kávového maestra, vyskúšajte model Siemens EQ.9 plus s jeho špeciálnou funkciou baristaMode. Vďaka tejto inovácií si môžete pripraviť vlastnú kávu podľa svojho gusta na základe 5 základných parametrov, ktoré pozná každý znalec kávy a to: sila, teplota, pomer kávy k mlieku, intenzita arómy a samozrejme množstvo. Svoju voľbu si potom jednoducho môžete uložiť do svojho vlastného užívateľského profilu. IndividualCoffee System si takto zapamätá nielen váš obľúbený nápoj, ale aj preferencie kávy vášho partnera/partnerky, dospievajúcej dcéry či spolubývajúcich.

Foto: www.siemens-home.bsh-group.com/sk

Pravidlá akcie sú jednoduché:

  1. Zakúpte si jeden z vybraných modelov kávovarov Siemens v období od 1. 11. 2021 do 20. 12. 2021 v interiérovom štúdiu PLAAN ARCHITEKTI.
  2. Zaregistrujte sa na https://www.akcie-cashback.sk/ a nahrajte tam svoju účtenku, prípadne objednávku, pokiaľ objednávate zabudovateľný kávovar v kuchynskom štúdiu.
  3. Po overení správnosti zadaných údajov a doložení finálnej faktúry vám budú do 30 dní od schválenia registrácie zaslané peniaze na účet, ktorý ste uviedli v registračnom formulári.
  4. Jednotlivé čiastky sa v rámci jednej registrácie sčítajú a odosielajú sa ako jedna súhrnná čiastka .

V prípade otázok nás kontaktujte, veľmi radi Vám poradíme.

*Čiastka 100 € predstavuje maximálnu čiastku pri kúpe modelu kávovaru s najvyšším bonusom.

Foto: www.siemens-home.bsh-group.com/sk

Vyhraďte si na kávu čas

Nerobte z nej len povinnú jazdu, ktorá vás drží pri živote. S kávovarom Siemens EQ.700 môžete pri každom dúšku zažiť silu dobrodružstva a pri každej šálke chuť iného kúsku sveta. Tento model je ako stvorený pre vášnivých cestovateľov uväznených v kazajke rutinného života.  Stačí len jemný dotyk prsta a vďaka aplikácií coffeeWorld môžete ochutnať až 21 rôznych druhov kávy z 10 obľúbených destinácií. Kaapi z Indie a galão z Portugalska, verlängerter z Rakúska alebo cortado zo Španielska – výber je už len na vás. Urobte si krátku pauzu a nechajte nový svet kávy zmeniť ten váš.

Fakt, že káva vás nakopne, nie je žiadna novinka. Pre mnohých sa deň ani nezačne kým si nedajú poriadnu dávku kofeínu. Aj vy ste jedným z tých, ktorým rozlepí ráno oči jedine vôňa dobrej kávy? Vďaka inovatívnej technológií funkcie aromaDouble Shot si viete ráno dožičiť kľudne aj extra silnú kávu s tou najlepšou arómou a bez akejkoľvek horkej pachuti. Táto funkcia zaručí, že sa do vašej rannej šálky dostane len to najlepšie z kávových zŕn.

Nebojte sa však že by ste to ráno nezvládli alebo niečo poplietli. Ovládanie kávovarov Siemens je dokonale intuitívne a svoj „životabudič“ si zvládnete urobiť aj v rozospatom stave. Modely ako EQ.6 plus a EQ.500 sú úžasným spojením dokonalej chuti, nezabudnuteľnej arómy a intuitívneho ovládania.

Kávovary Siemens EQ,700 CASHBACK

Foto: www.siemens-home.bsh-group.com/sk

Samozrejme káva neznamená pre všetkých to isté. Niektorých ráno prebúdza, iným zas robí spoločnosť pri poobednej sieste. Doprajte si vynikajúci zákusok vo forme kávy vďaka jej dôkladnej príprave. Vysoko kvalitný ceramDrive mlynček na jemno namelie kávové zrná, aby sa všetky príchute mohli plne rozvinúť počas sparovania a vaša káva tak nadobudne oveľa plnšiu chuť.

Medzi kávičkárov, pravidelných i sviatočných, patria prirodzene aj milovníci mliečnych špecialít. Tí to majú pri väčšine iných kávovarov náročné, pretože pripraviť lahodné cappuccino, flat white či obľúbené latte macchiato vôbec nie je ľahké. Avšak kávovary Siemens s tým nemajú najmenší problém, skoro všetko spravia za vás a majú široký repertoár rozličných mliečnych kávových nápojov a funkcií na ich vylepšenie. Jednou z nich je aj inovatívna funkcia milkPerfect, vďaka ktorej vám i vašim hosťom dožičí kávovar Siemens EQ.300 pocit akoby ste boli vo vynikajúcej kaviarni. Pomocou nej si viete úplne jednoducho vytvoriť bezkonkurenčnú mliečnu penu s akurátnou hustotou pre vaše obľúbené cappuccino.

Vstavané Kávovary Siemens

Foto: www.siemens-home.bsh-group.com/sk

Vytvorte si teda doma svoju osobnú kaviareň, ktorou ohúrite každého svojho hosťa. Vstavaný plnoautomatický kávovar vám zaručí dokonalý pôžitok a navodí pocit pohodlia už len pri pohľade naň. Uvarte kávu svojej návšteve rovno z gauča či z inej miestnosti bez toho, aby ste im museli prestať robiť spoločnosť. Ovládajte svoj plnoautomatický kávovar pomocou akéhokoľvek inteligentného zariadenia čo máte po ruke a objavte exkluzívny svet aplikácie Home Connect, ktorá uľahčí váš život. Vytvorte si zoznam obľúbených nápojov funkciou coffeePlaylist a pripravte ich svojim hosťom jeden po druhom len pomocou tabletu alebo telefónu.

Kávovary Siemens vyhovejú naozaj každému a všetci si prídu na svoje. Cestovatelia, workoholici, spachtoši i mliečni fajnšmekri. Z každého sa môže stať vynikajúci barista, treba si len vybrať ten správny kávovar určený presne pre vás.